Free MMORPG

naleznete zde souhrn free MMORPG her...

Novinky

Free MMORPG

-- Ultimátní seznam --

Seznam RPG online her zdrarma!
 

 

Nechte se vtáhnout naším portálem světa online zábavy....

Naleznete zde spoustu free mmorpg her.. Nyní i něco víc.

 


 

 

2Moons: http://2moons.acclaim.com/
(Dekaron: http://www.gametribe.com/gt/dekaron.do)
4Story: http://www.4story.cz/
9Dragons: http://9dragons.acclaim.com/index.htm
Age of Armor: http://www.aoaus.com/
Air Rivals: http://www.airrivals.net/
Anarchy Online: http://www.anarchyonline.com/
Angels Online: http://ao1.igg.com/
Another World: http://www.anotherworld.fr/anotherworld_uk/
Archlord: http://archlord.webzen.com (doporučuji)
Armada Online: http://www.armada-online.com/
Asda Story: http://asda.gamengame.com/
Atlantica Online: http://atlantica.ndoorsgames.com
Battlestar Galactica Online: http://battlestar-galactica.bigpoint.com/ (new)
Bloodline Champions: http://www.bloodlinechampions.com/ (new)
Cabal Online: http://cabal.ogplanet.com/main.og
Conquer Online: http://www.conqueronline.com/
Corum Online: http://corum.gpotato.com/
Cronous: http://global.cronous.com/
Crowns of Power: http://www.crownsofpower.com/
Daimonin: http://www.daimonin.net/
Dark and Light: http://www.darkandlight.com/en/
Dark Eden: http://en.darkeden.com/
Dark Throne: http://darkthrone.com/
DarkSpace: http://www.darkspace.net/
Darkwind: http://www.dark-wind.com/
Decide Online: http://deicide.ongameport.com/
DECO Online: http://deco.p2ppl.net/
Dofus: http://www.dofus.com/
Dragon Gem: http://www.dragongemworld.com/
Dragon Raja: http://www.dragonraja.com.my/
Dransik: http://www.dransik.com/
Dreams of Mirror Online: http://domo.aeriagames.com/
Dungeon Runners: http://www.dungeonrunners.com/
ELF Online: http://elf.happymmo.com/
Endless Online: http://www.endless-online.com/
Entropia Universe: http://www.entropia-universe.com/
Eternal Lands: http://www.eternal-lands.com/
Eudemons Online: http://www.eudemonsonline.com/
EUO (Egg's Ultima Online): http://swut.net/euo/index.html
Exteel: http://www.exteel.com/us/
Faldon: http://www.illusorystudios.com/
Fiesta: http://www.outspark.com/
First Star Online 2: http://www.unfungames.com/fso2/
Florensia: http://en.florensia.co.kr/
Flyff: http://flyff.gpotato.com/
Forces of Arms: http://www.forceofarms.com/foa_v1/
Forsaken MU: http://www.forsaken-mu.com/
Fung Wan Online: http://www.fwo.com.my/
Furcadia: http://www.furcadia.com/
Gekkeiju Online: http://www.coolhouse.fi/gekkeiju/
Ghost Online: http://go.gameflier.com.my/
Godswar Online: http://gw.igg.com/
Goonzu Online: http://global.goonzu.com/center/default.asp
Hero Online: http://hero.netgame.com/
Holic Online: http://holic.netgame.com/
Holy Beast Online: http://www.hbonline.com.tw/
Champions Online: http://www.champions-online.com/ (new)
Hostile Space: http://www.hostilespace.com/Portal/browserreq.asp
Illarion: http://illarion.org/general/us_news.php
Illutia: http://www.illutia.com/
Immortals: http://www.immortalsusa.com/
Irth Online: http://www.irthonline.com/
KAL Online: http://www.kalonline.com/
Khan Online: http://khan.levelupgames.ph/
Kicks Online: http://www.gametribe.com/
Knight Online: http://www.knightonlineworld.com/
Last Chaos: http://lastchaos.aeriagames.com/
Legend of Ares Online: http://ares.netgame.com/
Legend of Mir 3: http://www.lom3.com/
Lord of the Rings - Online: http://www.lotro.com/
Lunia: http://global.lunia.com/main.asp
Mabinogi: http://mabinogi.nexon.net/
Magic World Online: http://mwo.enjoymmo.com/
MagiKnights: http://www.mkorpg.com/
Maple Story: http://www.maplestory.com/
Martial Heroes Online: http://www.martialheroes.com/
Metin 2 (v cz): http://www.metin2.cz/
Minions of Mirth: http://www.prairiegames.com/
MixMaster: http://www.mixmaster.com.au/
Mo Siang Online: http://ms.runup.com.my/EN/top.php
Monato Esprit: http://global.monatoesprit.com/
Monster and Me: http://www.monsterandme.com/
MU Online: http://www.globalmuonline.com/
Myrmidia: http://myrmidia.mikeasoft.com/
Myth War Online: http://www.mythwaronline.com/
Mythos: http://www.mythos.com/
Mytheon: http://mytheon.gamigo.com/
Navarea Online: http://www.navareaonline.com/
Neo Steam: http://neosteam.gamenetworks.com/
New Age 3: http://www.newage3.com/index.php
Nostale: http://game.nostale.com/
Oberin: http://www.oberin.com/
Ogre Island: http://www.ogreisland.com/home.aspx
OutSpark: Secret of the Solstice: http://outspark.com/solstice
Oz World: http://oz.ongameport.com/
Parfait Station: http://www.webzengames.com/
Perfect World: http://www.perfectworld.com.my/
Phoenix Dynasty Online: http://www.enjoymmo.com/
Pi Story: http://pistory.gamengame.com/
Pirate King Online: http://www.piratekingonline.com/
Pirates of the Caribbean Online: http://apps.pirates.go.com/pirates/v3/welcome
Planeshift: http://www.planeshift.it/
Pokemon Online: http://www.pokemononline.org/
Priston Tales: http://eng.pristontale.com/
Puzzle Pirates: http://www.puzzlepirates.com/
RAN Online: http://www.ranonline.com.my/
Rappelz: http://rappelz.gpotato.com/
Reclamation: http://www.reclamationgame.com/
Redmoon Online: http://www.neoseeker.com/forums/2325/
RedStone: http://www.playredstone.com/index.php
Regnum Online: http://www.regnumonline.com
Requiem: Bloodymare: http://www.playrequiem.com/
RF Online: http://www.tryrfonline.com/request-key.php
Risk Your Life: http://www.ryl.com.my/
Rohan Online (System Holic): http://www.playrohan.com/?page=home
Rubies of Eventide: http://www.eventide.net/
RuneScape: http://www.runescape.com/
Savage 2: http://savage2.com/
Saga: http://www.playsaga.com/
Scion of Fate: http://fate.netgame.com/
Seal Online: http://www.sealindo.com/
Second Life: http://secondlife.com/
Seven Hearts Online (Rose Online private server): http://www.sevenhearts.net/
ShadowBane: http://chronicle.ubi.com/
Shaiya: http://shaiya.aeriagames.com/
Sherwood: http://www.maidmarian.com/Sherwood.htm
Sho Online: http://shoonline.net/
Shot Online: http://shotonline.gpotato.com/
Silkroad Online: http://www.silkroadonline.net/
SkyBlade: http://www.roseon.com/
Soul of Ultimate Nation: http://www.webzengames.com/
SpellCasters: http://www.thelastmage.com/
Sphere: http://sphere.yandex.ru/rus/
Star Sonata: http://www.starsonata.com/
StarPort: http://www.starportgame.com/
Sword of the New World: http://www.swordofthenewworld.com/
Tales of Pirates: http://www.talesofpirates.com/
Talisman Online: http://adv.talismanonline.com/
Tantra Online: http://www.tantra.ph/
Terra World: http://www.terragaming.net/
Thang Online: http://thang.ongameport.com/
The 4th Coming: http://www.the4thcoming.com/
The Last Mage: http://www.thelastmage.com/
The Lost City of Vampires: http://www.lasthalfofdarkness.com/bloodlust/
The Mana World: http://www.themanaworld.org/
The Universal: http://www.theuniversal.net/
The Warlords: http://wl.91.com/
Tibia: http://www.tibia.com/
Travia Online: http://www.traviaglobal.com/
Trickster Online: http://www.tricksteronline.com/
TS Online: http://ts.gameflier.com.my/
Turf Battles: http://www.turfbattles.com/
Twelve Skys: http://12-sky.aeriagames.com/
Underlight: http://www.underlight.ixios.net/
Valhyre: http://www.valhyre.org/index.phtml
VATSIM: http://www.vatsim.net/
Voyage Century Online: http://www.voyagecenturyonline.com/
Wakfu: http://www.wakfu.com/
Warrior Epic: http://www.warriorepic.com/
Water Margin Online: http://www.108.com.my
Wiki: http://www.webzengames.com/Game/Wiki/default.asp
With Your Destiny: http://www.wydglobal.com/
World of Kung Fu: http://www.worldofkungfu.com/
Wurm Online: http://www.wurmonline.com/
Xiah: http://www.gamescampus.com/xiah/
Zero Online: http://zo.91.com/
Zu Online: http://zu.igg.com/

Free Sports/Recreational MMO:
Albatross 18: http://www.albatross18.com/new/new_index.asp
Audition: http://audition.nexon.net/NX.ASPX?Part=/Main
BOTS: http://bots.acclaim.com/
Dance! Online: http://dance.acclaim.com/
Fishing Champ: http://fishingchamp.gamescampus.com/

Free MMORTS:
Ballerium: http://www.ballerium.com/
Dreamlords: http://www.dreamlords.com/
Saga: http://www.playsaga.com/
Shattered Galaxy: http://www.sgalaxy.com/

Free MMOFPS:
Global Agenda: http://www.hirezstudios.com/global_agenda.html
APB Reloaded: http://www.gamersfirst.com/apb/ (zatím probíha beta test)
Face of Mankind: http://www.faceofmankind.com/

Free Racing MMORPG (a.k.a MMOR):
Battery Formula Racing: http://www.batterydrink.com/formularacing/index.php
Drift City: http://drift.ijji.com/
Hovorun: http://hovorun.gamerso2.eu/site_en/
Kart Rider: http://kart.nexon.net/
Project Torque: http://project-torque.aeriagames.com/
UpShift StrikeRacer: http://strikeracer.gpotato.com/
Need for Speed - World Online: http://world.needforspeed.com/intro (new)

Poslední komentáře
04.12.2010 18:38:56: Zdarec pojte si zahrat lineage 2 je tam vše kouzelníci,lepší než WOW,nic takoveho jako wow,takova kr...
11.11.2010 17:51:56: valorian na 4story ma prehlednejsi mapu
11.11.2010 17:51:09: zdravim vsechny navstevniky fora i ty, co jsou zde zaregistrovaní. Moc bych vás prosila jestli byst...
29.04.2010 14:56:50: 4story to je ono (hraj za Derion pls)